15. ledna 2019, MĚŘENÍ STRESU s Tomášem Mojžíšem, mistrem světa v ledním hokeji 2010 – Pařížská 18, P1

@osloveni@,

přijďte si do Czech Business Clubu ověřit, v jaké kondici je vaše zdraví. Digitální zařízení DINAMIKA zjistí funkční stav vašeho organismu na základě neurodynamické analýzy. Technologie je založená na sérii indikátorů propojujících vědecké poznatky z oblasti biologie, fyziologie a klinické medicíny.

Jak konzultace probíhá?
Samotné měření (oblečený, v sedě) trvá 5 – 8 minut, výklad reportu cca 20 min. Objednejte se 8:00 – 22:00 na individuální konzultaci. Navíc se můžete od 19 hodin zúčastnit diskuse na téma ENERGY / STRESS MANAGEMENT také s profesionálním hokejistou a odborníkem na výživu Tomášem Mojžíšem – hrál za 4 týmy NHL, Švédsko, Finsko, Novosibirsk, Minsk, Bratislava, Lev Praha, Bílí Tygři Liberec (mistr extraligy ČR 2016), life style coach.

Program:
8:00 – 15:00
individuální měření a konzultace s experty z Mentally Fit Institute (česky)
19:00
ENERGY / STRESS MANAGEMENT – představení tématu – energie, stres, jeho přímá vazba na naši výkonnost / zdraví – experti z Mentally Fit Institute – ukázka měření, výstupní reporty; business cases
Tomáš Mojžíš (profesionální sport; fokus na výživu) /paralelně Individuální měření na místě (pro zájemce, kteří nestihli během dne)
otázky a odpovědi
20:15
pokračování individuálních měření

Teším se na setkání s Vámi,

Romana Šedá
prezidentka Czech Business Clubu

Parkování: v blízkém hotelu InterContinental nebo na modré zóně přes aplikaci zaparkuju.cz (iOS i Android).
Cena konzultace včetně výkladu naměřených výsledků (platí pouze 15.1.2019):
členové Czech Business Clubu zdarma, hosté členů 1000 Kč, ostatní 2000 Kč (standardní cena měření je 150 Eur)
Přihlášky: akce@czechbusinessclub.cz nebo 725 857 031

Experti:
Tomáš Mojžíš
Lektor mezinárodního institutu Mentally Fit, Belgie.
Profesionální hráč ledního hokeje (NHL, KHL, Švédsko, Finsko), mistr světa v ledním hokeji 2010, mistr České republiky v ledním hokeji.
Absolvent kurzu holistického přístupu k lidskému zdraví a kondici Paul Check Institute, Velká Británie. Specialista na výživu.
Mgr. Bc. Jan Procházka
Lektor mezinárodního institutu Mentally Fit, Belgie. Absolvent kurzu neurofyziologie Brain Mapping PRISM, Velká Británie. Sportovní manažer, trenér, byl členem realizačních týmů mnoha úspěšných sportovních družstev (mistři světa v ledním hokeji 2010, 2005, mistři světa v inline hokeji 2011, mistři republiky v ledním hokeji 2012, 2010, 2005). Účastník tří zimních olympijských her (Soči 2014, Vancouver 2010, Turín 2006).  Přednáší pro Trenérskou Akademii Českého Olympijského výboru.
Ing. Jan Němec  
Lektor mezinárodního institutu Mentally Fit, Belgie. Pracuje v oblasti managementu a consultingu 15 let. Prošel si jako zaměstnanec a manažer několika firmami. Pomáhá organizacím a sportovcům v naplňování jejich potenciálu a dosahování lepšího výkonu.
Věnuje se strategickému a mentálnímu koučování. Propojuje poznatky a know-how ze sportovního a byznys světa.
Řídí se mottem: Se vším se dá pracovat, stačí pouze chtít!
Peter Urbánek
Lektor mezinárodního institutu Mentally Fit, Belgie. Profesní coach s bohatou manažerskou praxí. Vede tréninky v oblasti prezentačních, trenérských a manažerských dovedností, ve kterých spojuje „tvrdé“ a „měkké“ dovednosti. Metodicky připravuje AC a DC a je jejich hodnotitelem. Patnáctileté zkušenosti lektora využívá při tréninku manažerů. Koučuje vrcholové manažery a sportovce v českém i nadnárodním prostředí.
Řídí se mottem: Držet se minulosti je jako řídit auto pohledem do zpětných zrcátek.


členové a partneři Czech Business Clubu