21. – 25. 9. 2019, Luxusní gurmánské katamarány v Řecku

Milí piráti, cestovatelé a požitkáři,

srdečně Vás zvu do Řecka na jedinečnou mořskou gurmánskou výpravu se špičkovými šéfkuchaři na luxusních katamaránech (promo video zde) ve vybrané společnosti. Vyplouváme v sobotu 21. září a návrat je plánován na středu 25. září.

Nevyhovuje vám termín? Nevadí, navazujeme druhou plavbou 25. – 29. září 2019!

Užijete si nejen výborné jídlo od kuchařů z michelinských restaurací a společné vaření s nimi, ale katamarány Lagoon Vám poskytnou dostatek prostoru, soukromí, pohodlí i zábavy. Přidejte se k naší posádce, tato plavba bude legendární!

SOUBOJ 2 ŠÉFKUCHAŘŮ Z MICHELINSKÝCH RESTAURACÍ

Mirek Kalina vs. Dimitris Dimitsas … Čech vs. Řek – mají za sebou bohatou praxi v nejlepších evropských restauracích, včetně těch s michelinskou hvězdou a oba se vypracovali na šéfkuchaře prestižních restaurací. Připraví pro nás zážitkovou kuchyni, nahlédneme pod pokličku jejich kulinářského umění, absolvujeme s nimi školu vaření, porovnáme jejich dovednosti, navštívíme místní trhy nebo farmy. Nevynecháme ani nejlepší lokální restaurace a hospůdky.

KUDY POPLUJEME?

Vyplouvat budeme z Olympic mariny v Lavrio u Atén, které je asi 30min jízdy autem z letiště Atény. Asi 5nm (8km) od mariny je známý Poseidonův chrám na mysu Sounio, kde je podle lorda Byrona nejkrásnější západ slunce na světě. Podle počasí se vydáme buď na ostrovy v Saronském zálivu (zejména Poros a Aegina), nebo na Kykládské ostrovy (Kea, Kithnos), protože cílem plavby nejsou dlouhé přesuny, ale lokální gastronomie.

VYBAVENÍ KATAMARÁNU LAGOON 52F

kapitán
 hosteska
 šéfkuchař
celková délka 15, 84 m
 šířka 8,6 m

KAJUTY

poskytují hotelový standard. Mají vlastní koupelnu s wc a sprchovým koutem (oddělený). Majitelská kajuta má navíc od koupelny oddělené wc, a pracovní stůl. K dispozici jsou i fény na vlasy. Všechny kajuty jsou klimatizované s individuálním nastavením teplot. Celková obytná  plocha katamaránu je přes 80 m2 + terasa na střeše. Výška stropu v salonu je 2,15 m, v kajutách 2,05 m. Nafukovací člun má motor o výkonu 50 koní, je vhodný i pro vodní lyžování. Na palubě je trvale k dispozici 220V ze standardních zásuvek, presso kávovar… Povlečení, ručníky i plážové ručníky k dispozici.

CENA bez DPH:

pro členy CBC a jejich hosty/osobu v obsazené 2-lůžkové kajutě (prostorné dvoulůžko) 54 900 Kč
v majitelské kajutě (větší, luxusnější, wc odděleno od koupelny, navíc pracovní stůl)  66 900 Kč
pro ostatní/osobu v obsazené 2-lůžkové kajutě (prostorné dvoulůžko) 62 900 Kč
v majitelské kajutě (větší, luxusnější, wc odděleno od koupelny, navíc pracovní stůl) 74 900 Kč
*poznámka: cena se může změnit podle aktuální ceny letenek

Cena zahrnuje samozřejmě skvělé gurmánské zážitky přímo na moři a také:
• zpáteční letenku Praha – Athény vč.poplatků a odbaveného zavazadla
• transfer z letiště a zpět
• ubytování v luxusním katamaránu se snídaní
• hostesku na katamaránu
• úklid
• šéfkuchaře
• kurz vaření
• připravené obědy, večeře na lodi (nikoli nákup surovin)
• základní vína na palubě (láhev / osobu / den), pivo (2 ks/os/den), koktejly
• soukromý člun, který vás po zakotvení kdykoliv zdarma odveze na pevninu a zpět
• vodní sporty

Cena nezahrnuje: nákupy určené ke konzumaci na lodi (obědy, večeře), konzumaci v restauracích, spotřeba nafty (10 litrů nafty na hodinu provozu obou motorů + 4 l nafty na hodinu provozu generátoru), poplatky za kotvení (v roce 2018 jsme nic neplatili, protože jsme nenocovali v marinách), osobní pojištění. Víno i pivo navíc lze doobjednat předem.

Máte-li obavy, zda si budete rozumět s ostatními “piráty”, vemte si s sebou kamarády nebo rodinu. Dobrá zpráva: dosud jsme při klubových výjezdech ponorkovou nemoc nepotkali 🙂

Pokud by se Vám přihodily nečekané komplikace, které neumožní realizovat Vaši cestu, můžete za sebe vyslat náhradníka (+ cena nové letenky).

Chcete vědět více? Pište a volejte na romana@czechbusinessclub.cz nebo +420 602 215 028.

Těším se na společné zážitky s Vámi i s Vašimi partnery. Obchodní partnery můžete pozvat při zachování veškerých compliance pravidel.

Romana Šedá
prezidentka Czech Business Clubu


 


členové a partneři Czech Business Clubu