22. – 26. září 2018, Luxusní gurmánské katamarány v Řecku

mailing-katamarany-800x400-v01

Milí cestovatelé a požitkáři,

srdečně Vás zvu do Řecka na jedinečnou mořskou gurmánskou výpravu se špičkovými šéfkuchaři na luxusních katamaránech (promo video zde) ve vybrané společnosti. Vyplouváme v sobotu 22. září a návrat je plánován na středu 26. září.
Užijete si nejen výborné jídlo od kuchařů z michelinských restaurací a společné vaření s nimi, ale katamarány Lagoon Vám poskytnou dostatek prostoru, soukromí, pohodlí i zábavy. Přidejte se k naší posádce, tato plavba bude legendární!

LAST MINUTE CENA

Let Praha – Athény
odlet z Prahy v sobotu 22.9. v 10.45, přílet do Prahy ve středu 26.9. v 10:35 (workoholici jsou před polednem v práci 🙂

mailing-katamarany-chefs

DUEL 2 ŠÉFKUCHAŘŮ Z MICHELINSKÝCH RESTAURACÍ …. Mirek Kalina vs. Dimitris Dimitsas … Čech vs. Řek – mají za sebou bohatou praxi v nejlepších evropských restauracích, včetně těch s michelinskou hvězdou a oba se vypracovali na šéfkuchaře prestižních restaurací. Připraví pro nás zážitkovou kuchyni, nahlédneme pod pokličku jejich kulinářského umění, absolvujeme s nimi školu vaření, porovnáme jejich dovednosti, navštívíme místní trhy nebo farmy. Nevynecháme ani nejlepší lokální restaurace a hospůdky …

mailing-katamarany-elegance

KUDY POPLUJEME?
Vyplouvat budeme z Olympic mariny v Lavrio u Atén, které je asi 30min jízdy autem z letiště Atény. Asi 5nm (8km) od mariny je známý Poseidonův chrám na mysu Sounio, kde je podle lorda Byrona nejkrásnější západ slunce na světě. Podle počasí se vydáme buď na ostrovy v Saronském zálivu (zejména Poros a Aegina), nebo na Kykládské ostrovy (Kea, Kithnos), protože cílem plavby nejsou dlouhé přesuny, ale lokální gastronomie.

web-katamarany-foto03-800px

mailing-katamarany-design

VYBAVENÍ KATAMARÁNU LAGOON 52F
► kapitán
 hosteska
 šéfkuchař
► celková délka 15, 84 m
 šířka 8,6 m

mailing-katamarany-luxus

Kajuty poskytují hotelový standard. Mají vlastní koupelnu s wc a sprchovým koutem (oddělený). Majitelská kajuta má navíc od koupelny oddělené wc, a pracovní stůl. K dispozici jsou i fény na vlasy. Všechny kajuty jsou klimatizované s individuálním nastavením teplot.
Celková obytná plocha katamaránu je přes 80 m2 + terasa na střeše. Výška stropu v salonu je 2,15 m, v kajutách 2,05 m.
Nafukovací člun má motor o výkonu 50 koní, je vhodný i pro vodní lyžování. Na palubě je trvale k dispozici 220V ze standardních zásuvek, presso kávovar… Povlečení, ručníky i plážové ručníky k dispozici.

web-katamarany-foto02-800px

 

mailing-katamarany-prostor

Máte-li obavy, zda si budete rozumět s ostatními “piráty”, vemte si s sebou kamarády nebo rodinu. Dobrá zpráva: dosud jsme při klubových výjezdech ponorkovou nemoc nepotkali 🙂

Pokud by se Vám přihodily nečekané komplikace, které neumožní realizovat Vaši cestu, můžete za sebe vyslat náhradníka (+ cena nové letenky).

Více info a přihlášky na barbora@czechbusinessclub.cz nebo +420 603 402 531.

Těším se na společné zážitky s Vámi i s Vašimi partnery. Obchodní partnery můžete pozvat při zachování veškerých compliance pravidel.

Romana Šedá
prezidentka Czech Business Clubu

mailing-katamarany-foto01-800px