13. dubna v 8.30 – Jan Hamáček – předseda ČSSD, místopředseda PSP ČR, hotel President, nám. Curieových 1, Praha 1

POZOR! ZMĚNA TERMÍNU & MÍSTA KONÁNÍ (původně 5.4.)
3. května v 17:00 Vás srdečně zvu do hotelu President na náměstí Curieových 1, Praha 1 (přesunuto, z důvodu velkého zájmu) na uzavřenou klubovou diskusi s Janem Hamáčkem, novým předsedou ČSSD a místopředsedou Poslanecké sněmovny.

Kdy a jakou bude mít Česká republika vládu? S kým budou či neboudou sociální demokraté spolupracovat a za jakých podmínek? Jaký je jeho plán na vzkříšení ČSSD? Kterým směrem se vydají a budou tou dobou ve vládě s ANO, či jí jen podporovat a proč? Čeká levici vzestup nebo zůstanou stranou zájmu a vlivu?

Předseda nejstarší české politické strany je aktuálně ve vlně vyjednávání o vládě, ale také ho čeká nelehký úkol pozvednout renomé a pověst sociálních demokratů. Bude ho čekat i vypořádání se s dřívějšími závazky a zděděnými problémy. I proto rezignoval na post zastupitele v Mladé Boleslavi, aby se mohl naplno věnovat předsednictví ve straně, kde je členem od roku 2001.

Kapacita je omezená, přihlašujte se, prosím, a znovu potvrďte svoji účast, i pokud jste se registrovali na původní termín na akce@czechbusinessclub.cz nebo telefonicky 257 533 733.
Dress Code: smart casual
Parkování: InterContinental
Cena bez DPH: členové CBC zdarma, hosté 490 Kč

Těším se na osobní setkání s Vámi

Romana Šedá
prezidentka Czech Business Clubu