24. – 27. ledna 2019, FINSKO – arctic rallye, driving academy, sněžné skútry, ledový hotel, Santa Claus

Milí milovníci adrenalinu,

srdečně zvu Vás, Vaše (obchodní) partnery i děti na doslova nejvíc “cool” akci, kterou jsme kdy pořádali –  adrenalinovu výpravu do Finska, nabitou akcí.

Čekají na Vás neopakovatelné motoristické zážitky na sněžných skútrech i za volantem aut obutých do pneumatik s hřeby.

Budeme přímými diváky nejextrémnější rallye světa v minus 30 stupních Celsia a podnikneme cestu za Santa Clausem na polární kruh. V Czech Business Clubu nejen #spojujemeúspěšné, ale také #žijeme.

Výborným průvodcem a instruktorem při ježdění na ledu s hroty, exkluzivně pro nás, bude člen Czech Business Clubu, Vojtěch Štajf – rallye jezdec, patřící do nejužší tuzemské špičky. Je jediný z českých mistrů volantu, který absolvoval Arctic rallye u polárního kruhu, a to rovnou dvakrát.

Těším se na společné nevšední zážitky, na které bude každý z nás dlouho vzpomínat.

Romana Šedá
prezidentka Czech Business Clubu

“V motoristickém sportu existují běžné závody a pak ty, které jsou něčím jedinečné a proto se staly ikonou. Nyní máte jedinečnou možnost účastnit se jedné z těchto legendárních soutěží …. Bude mi ctí, být Vaším průvodcem.”

Vojtěch Štajf
český rallye jezdec týmu Racing21

ČTVRTEK 24/1
Let Praha – Helsinky – Rovaniemi (odlet  z Prahy 11:25, přílet Rovaniemi 17:40), ubytování v luxusních srubech s privátní saunou, večeře.
PÁTEK 25/1
Ráno snídaně, odjezd na základnu sněžných skútrů, instruktáž, převzetí výbavy, odjezd arktickou pustinou ke sledování rychlostní zkoušky Arctic rally, jednoho z nejstarších a určitě nejextrémnějších závodů na světě. Návrat v podvečer – celková délka trasy je cca 150 km v teplotě cca -30˚ Celsia.

Večer sledování  Arctic rallye superspeciální zkoušky  –  VIP tribuna a vyhřívané zázemí  na dostihovém závodišti , s kulturním programem, opékáním soba a dostatkem grogu. Opět ubytování v luxusních srubech.
SOBOTA 26/1
Po snídani odjezd na zamrzlé jezero cca 50 km do pustiny, kde je zázemí a  vypluhované dráhy.
Celodenní Driving academy na zamrzlém jezeře s vozy BMW řady 3 (zadní náhon – pro lepší zábavu a větší smyky) na pneumatikách s hroty.
Dopoledne ježdění ve vozech se sériovými pneumatikami s hroty o délce 2 mm, po obědě (čerstvý losos na ohni v laponském stanu) jízdy na závodních  pneumatikách s dlouhými hroty (7mm).
Po skončení akce odjezd do města Kittilä (80 km), ubytování v unikátním ledovém hotelu ve Snow village –  večeře, Finlandia vodka Ice bar.
NEDĚLE 27/1
Po snídani prohlídka Snow village v Kittilä, odjezd na Polární kruh. Prohlídka vesničky Santa Clause na Polárním kruhu, nákup suvenýrů, foto se Santou a oběd. Po obědě odjezd na letiště (cca 15 km), ve 14:10 odlet, přílet do Prahy v 18:45

CELKOVÁ CENA této netradičními zážitky nabité cesty bez DPH / osobu v obsazeném dvoulůžkovém pokoji při minimálním počtu 12 dosp. účastníků:
členové CBC a jejich hosté: 89 000 Kč
ostatní: 96 000 Kč, děti – cena dle věku na vyžádání
CENA ZAHRNUJE
• zpáteční letenku economy včetně tax (Finnair)
• ubytování ve čtyřlůžkových luxusních srubech se
snídaní (samostatné postele, sauna, wi-fi, krb)
• stravování
• přeprava dvěma vozy VW Caravelle po celou dobu
• pronájem sněžných skútrů a vybavení
• vstup na Arctic Rally, VIP vstup na Super RZ včetně cateringu
• celodenní akci na zamrzlém jezeře s ježděním na pneumatikách s hroty, včetně instruktorů
• ubytování v ledovém hotelu (standardně po dvou – za samostatnou suite pro 1 osobu příplatek 6000 Kč)
PODROBNOSTI

Faktura dle dohody. Ve stejném termínu na místě proběhne workshop “Manažerské dovednosti jsou základem dobrého lídra”.

Pokud by se Vám přihodily nečekané komplikace, které neumožní realizovat Vaši cestu, můžete za sebe vyslat náhradníka. Zaplatíte pouze přebookování letenky.

Více informací a přihlášky ASAP na +420 257 533 733 nebo akce@czechbusinessclub.cz.

Pozn. hotely se musí platit okamžitě při rezervaci a mají velmi limitovanou kapacitu, která je v pozdějších měsících zcela nedostupná.