1. 8. 2017 od 17.30hod – cbcMovie, exklusivní projekce filmu “Zahradnictví: Dezertér”

 

UZAVŘENÁ EXKLUSIVNÍ PROJEKCE FILMU “DEZERTÉR”
z Hřebejkovy trilogie Zahradnictví
úterý 1. SRPNA, od 17.30 hodin, v kině Evald na Národní třídě, P1

 

Vážení filmoví fanoušci,

pro členy Czech Business Clubu a jejich hosty se nám podařilo zprostředkovat možnost exkluzivně shlédnout pracovní soukromou projekci filmu DEZERTÉR dnes již legendární tvůrčí dvojice HŘEBEJK – JARCHOVSKÝ a to ještě před finálním dokončením filmu a jeho premiérou! Projekce je spojena s následnou besedou se scénáristou Petrem Jarchovským, producentem Viktorem Taušem a herci tohoto filmu (Jiří Macháček, Aňa Geislerová, Ondřej Sokol a další).

Film Dezertér je druhým filmem trilogie ZAHRADNICTVÍ autorského tandemu Hřebejk – Jarchovský, který má svůj oddělený příběh. V hlavní roli exceluje Jiří MACHÁČEK v roli Otta, který se vrací po válce ke své rodině. S ohromnou vitalitou a energií se ujme jak role hlavy rodiny, tak především vedení prosperujícího rodinného podniku. Celá rodina zároveň začíná čelit událostem, které nám přinesly dějiny naší země …

Jde o velmi silný emotivní příběh, nesmírně lidsky hluboký, zároveň vyprávěný s humorem a nadhledem scénáristy Petra Jarchovského. Film je inspirován skutečnými událostmi jeho rodiny, stejně jako byly jeho další slavné filmy Pelíšky, Musíme si pomáhat, Želary.

Vzhledem k exklusivitě akce je počet účastníků omezen.

Projekce se uskuteční 1. srpna 2017 v  17.30 h (konec v 19.30h). Následně navazuje v nedalekých prostorách Czech Business Clubu ve Spálené ulici č. 14 beseda s herci a tvůrci filmu. Součástí diskuse je i degustace vína.

Těšíme se na společný filmový zážitek,

Romana Šedá
prezidentka Czech Business Clubu

Hana Nela Schlaichertová
za film Dezertér


Třídílný film Jana Hřebejka


Přihlašujte se
, prosím, na petra@czechbusinessclub.cz nebo 257 533 733
Akce je pro pozvané + 1 host a je ZDARMA!

Projekce v kině Evald od 17.30h je určena jen pro členy a pozvané hosty, následná beseda od 20h v prostorách Czech Business Clubu je možná i pro ostatní hosty.

 

 cbcTip
od 20. června cbcArt, prodejní výstava obrazů Borise Jirků, k zakoupení rovněž kniha G.G.Marquéze s ilustracemi Borise Jirků (zatím není ve volném prodeji!), možná i varianta s vloženou grafikou, vše za exkluzivní ceny.
 do Vašich diářů
15. – 18.10. 2017 Za opojnými krásami do Champagne
3. 12. 2017 Vánoční brunch pro celou rodinu i obchodní partnery, SACRE COEUR, Holečkova 29, P5