15.-18. října 2017, cbcTrip – Champagne v Champagni, hedónská cesta pro gurmány

 

POZOR! POSLEDNÍ DVĚ VOLNÁ MÍSTA!

Milí milovníci Champagne, milí gurmáni,

srdečně Vás zvu na hedónskou cestu do Francie od neděle 15. října do středy 18. října 2017. Navštívíme proslulé Champagne domy v Remeši a Epernay. Celou dobu o nás bude pečovat náš osobní sommeliér, který zná Champagne jako své boty. Ochutnáme lokální speciality v nejlepších restauracích i v místních bistrech.

Cestu odstartujeme sklenkou Champagne na letišti a věřím, že v průběhu vzniknou nejen nové byznys nápady a vazby, ale i nová přátelství. Spojujeme v Czech Business Clubu úspěšné a na tomto exkluzivním výletu navíc i gurmány a milovníky Champagne.

Ne všechny domy umožňují návštěvy veřejnosti, ale Czech Business club pro Vás degustace v některých následujících vinařství přesto zprostředkuje: Henriot, Bollinger, Ruinart, Pol Roger, Pommery, Egly-Ouriet, Jacquesson.

Také připravujeme průřezovou degustaci ikon jednotlivých oblastí Champagne u místního obchodníka.

Průběžně Vás budeme informovat o harmonogramu degustací a o restauracích, které navštívíme.


CENA bez DPH / osobu v obsazeném dvoulůžkovém pokoji, fakturace dle dohody:

členové CBC a jejich doprovod 36.990,- Kč

ostatní 41.990,- Kč

CENA ZAHRNUJE letenku, dopravu luxusním minibusem na místě, ubytování v zámeckém hotelu Le Cros Raymi v Epernay. Česky a francouzsky hovořícího zkušeného sommeliéra po celou dobu cesty. Degustace v ceně zahrnuty nejsou, protože si patrně budete chtít nechat otevřít láhve, které Vám padnou do oka – to bohužel nelze spočítat předem, stejně jako jídlo a víno v restauracích. Každý dle svého gusta, pokud nám restaurace dovolí individuální objednávky menu až na místě. Je zvykem pohostit sommeliéra v restauracích, které společně navštívíme a počítáme s tím.

Pokud  by se Vám přihodily nečekané komplikace, které neumožní realizovat Vaší cestu, lze za sebe vyslat náhradníka a zaplatíte pouze přebookování letenky.

Více informací na romana@czechbusinessclub.cz nebo +420 602 215 028

 

cbcTip do divadla

Máme pro Vás také 2 vstupenky do Vinohradského divadla na představení “Její pastorkyňa” na příští týden, ve středu 13. září od 19 hodin a to do krásné druhé řady.