10. října 16:30 Kdo vlastní česká média a jak je řídí? Martin Švehlák – Pařížská 18, P1

 

česká média
 

   středa 10. října 2018, v 16.30        Pařížská 18, Praha 1

 

“ZÍTRA ASI NĚCO KOUPÍM!”
napsal Babiš na Twitteru
• komu patří a pro koho pracují české mediální domy?
• jak se vyznat v médiích, aneb neutrácejte za reklamu zbytečně.

 

Vážení,

ve středu 10. 10. od 16:30 Vás srdečně zvu na unikátní workshop, kde se od  nezávislých profesionálů Martina Švehláka a Lucie Čevelové dozvíte více z pozadí fungování českých médií a jak je můžete využít ku prospěchu Vaší firmy s vynaložením minimálních prostředků.

Těším se na setkání s Vámi.

Romana Šedá
prezidentka Czech Business Clubu

Vlastnická struktura českých médií v posledních letech prodělala razantní změnu. Nejenom v oblasti printu a TV vysílání, ale především na online trhu.
#tištěná média – vlastníci, vedení, personál, politická orientace #TV stanice v ČR – vlastníci, vedení, program, sledovanost a měření, trh #tvorba obsahu vysílání komerčních stanic #televizní zpravodajství – zbraň nebo zábava? Jak vzniká nejsledovanější zpravodajství?

Kde a jak zacílit v médiích svoji reklamní strategii, aby byla úspěšná? Kdo zachytí nové trendy, bude mít před svými soupeři náskok …
#jak média prezentují čísla? #čím bojují média? #jak být vidět i bez placených kampaní? #nové strategie mediálních domů #sociální sítě a influenceři. Co je in a komu se vyplatí platit? #jak správně nasměrovat reklamu, aneb poučte se z chyb ostatních.


Martin Švehlák
Na české mediální scéně se pohybuje více než 25 let. Pracoval ve vedoucí pozicích periodik Reflex, publicistika a zpravodajství TV Nova (před sporem CME a V.Železného), Blesk, Šíp, posledních 5 let zpravodajství, publicistika a sport TV Nova. Založil zpravodajskou agenturu Mediafax.

Lucie Čevelová
se pohybuje v médiích přes 10 let, print i online tituly v Ringieru (dnes Czech News Center), producentka nejsledovanější zpravodajské relace Televizních novin an TV Nova, s CET 21 vliv contentu na sledovanost pořadů, stáž v CNN, BBC, účastní se největších konferencí o médiích News Exchange a Web Summit.

Dress Code: smart casual
Parkování: v blízkém hotelu InterContinental nebo na modré zóně (mobilní aplikace zaparkuju.cz)
Cena: členové zdarma, hosté 990,- Kč (bez DPH)
Prosíme, přihlašte se: akce@czechbusinessclub.cz nebo 257 533 733

PO WORKSHOPU NÁSLEDUJE …

členové a partneři Czech Business Clubu