10. – 13. května 2018, Bílé noci v Petrohradu

Milí milovníci kultury, umění, milí cestovatelé a požitkáři,

srdečně Vás zvu na společné objevování Petrohradu, poznání nepoznaného, ochutnávku ruského severu. Prožijeme bílé noci, které k Petrohradu patří stejně jako Vltava k Praze.  Projdeme se po Něvském prospektu. Navštívíme světovou špičku – balet v Mariinském divadle, největší světovou galerii Ermitáž, velkolepý chrám Vzkříšení Krista, Petrodvorce = ruské Versailles, Faberge – klenotnické muzeum. Uvidíme otevírání impozantních mostů nad Něvou, slavný bitevní křižník Auroru. Ochutnáme pravý ruský kaviár, vodku a nejlepší speciality v lokálních restauracích.

petrohrad-svetlo

Cestu odstartujeme sklenkou Champagne na letišti a věřím, že v průběhu cesty vzniknou nejen nové byznys nápady a vazby, ale i hezká přátelství. V Czech Business Clubu #spojujemeúspěšné, a na tomto exkluzivním výletu navíc i požitkáře, milovníky kultury, historie, poznávání.

petrohrad-rusko

PROGRAM
Odlet z Prahy ve čtvrtek 10.5. dopoledne přímým letem, fenomenální petrohradský baletpředstavení Sleeping Beauty v Mariinském divadle, které se stalo největší hudební scénou Carského ruska, degustace pravého ruského kaviáru z jesetera, degustace ruské vodky, lokální restaurace s ruskými specialitami, procházka po Něvském prospektu – hlavní petrohradské tepně, Kazaňská katedrála s nepřetržitou bohoslužbou a vzácnou ikonou Matky Boží Kazaské, chrám Vzkříšení Krista na krvi na Gribojedově kanále – pravoslavný chrám vybudovaný na místě, kde byl v r.1881 spáchán atentát na císaře Alexandra II., katedrála svatého Izáka – druhá nejvyšší pravoslavná katedrála na světě, Zimní palác – nechal vystavět car Petr I.Veliký jako zimní sídlo ruských carů a 1917 zde začala VŘSR, největší galerie na světě Ermitáž – sbírky založeny Kateřinou II. Velikou 1764 – komentovaná prohlídka nejvzácnějších exponátů (jinak bychom tam mohli strávit měsíc 🙂 ), křižník Aurora, historická tradice otevírání mostů, plavba do čarokrásných Petrodvorců, unikátní klenotnické muzeum Faberge s luxusní sbírkou  vajíček v Šuvalovském paláci patří k nejluxusnějším klenotům světa – byly vyráběny pro carskou rodinu z dynastie Romanovců, procházka po Vasiljevském ostrově – pokud zbyde čas, přílet do Prahy v neděli 13.5. odpoledne.

shutterstock_667074406-800px

Harmonogram cesty budeme průběžně upřesňovat …

petrohrad-inspirace

HOTEL  5* Corinthia St.Petersburg, Nevskyi prospekt 57 v centru města, hodnocení 8,8 z 10

petrohrad-pocasi

CENA bez DPH / osobu v obsazeném dvoulůžkovém pokoji zahrnuje:
► členové CBC a jejich hosté 55.900,- Kč/ ostatní 62.900,- Kč
► zpáteční letenku Praha – Petrohrad vč.poplatků a odbaveného zavazadla – přímý let
► transfery letiště – hotel a zpět
► ubytování v 5* hotelu Corinthia St.Petersburg se snídaní
► průvodce v češtině
► dopravu při prohlídce města
► dopravu do Petrodvorce a zpět
► vstupenky Ermitáž, Petrodvorec, 1 chrám, Faberge muzeum, Petrodvorec, balet
► degustace pravého ruského kaviáru a vodky
► profesionální fotografie zážitků z cest

Cena nezahrnuje: vízum, pojištění, příplatek za jednolůžkový pokoj, ostatní stravování.

Faktura dle dohody. Pokud by se Vám přihodily nečekané komplikace, které neumožní realizovat Vaši cestu, můžete za sebe vyslat náhradníka + cena nové letenky.

Více info a přihlášky na barbora@czechbusinessclub.cz nebo +420 603 402 531.

Těším se na společné zážitky s Vámi i s Vašimi partnery. Obchodní partnery můžete pozvat při zachování veškerých compliance pravidel.

Romana Šedá
prezidentka Czech Business Clubu

a03d49a110757fcf8550b7881988f9be-hd4-800px