6. – 11. února 2018 – Na NHL do New Yorku! Letíme (nejen) za Jaromírem Jágrem za hokejem

NHL v New Yorku

Zveme Vás na cestu do New Yorku za nejlepším hokejem na planetě. Poleťte s námi za unikátním zážitkem a pozvěte i svoje obchodní partnery!

Máte jedinečnou možnost vidět v akci nejen Jaromíra Jágra v jeho pravděpodobně poslední sezoně v NHL, ale i další hvězdy nejlepší hokejové ligy světa!

Termín je 6. – 11. února 2018 a čeká na Vás tento program a zápasy:

6. února
odlet z Prahy v dopoledních hodinách
večer přílet do New Yorku + ubytování

7. února – zápas Rangers versus Bruins – v Rangers kryje záda hvězdnému Henriku Lundqvistovi gólman Ondřej Pavelec, za Boston bojuje český hračička David Pastrňák s Davidem Krejčím nebo třeba matador Zdeno Chára)

Rangers vs. Bruins

8. února – zápas Devils versus Flames – dres Ďáblů obléká český talent Pavel Zacha, za Calgary nastupuje legenda Jaromír Jágr!

Devils vs. Flames

9. února – zápas Islanders versus Red Wings – Martin Frk si udělal jméno svou tvrdou střelou, na kterou si “stěžuje” při trénincích i týmový parťák Petr Mrázek 🙂

Islanders vs. Red Wings

10. února
odlet v odpoledních hodinách z New Yorku
11. února
přílet do Prahy v dopoledních hodinách

Díky osobním kontaktům s českými hráči se pro Vás pokusíme zařídit návštěvu kabin, setkání s hráči nebo i možnost sledovat týmový trénink.

Zařídili jsme pro Vás vstupenky do sektorů, kde si výborně užijete zápas. Zájemcům pošleme informace s konkrétními sektory na jednotlivé zápasy včetně obrázků s výhledem na led.

Bydlet budete v hotelu na Times Square, jen jednu míli od legendární Madison Square Garden (domácí hala Rangers) a Central Park je doslova za rohem.

Cena pro členy Czech Business Clubu a jejich hosty: 49.000,- bez DPH
Cena pro ostatní: 54.000,- bez DPH
Cena je za osobu v obsazeném dvoulůžkovém pokoji. Fakturace dle dohody.

Cena zahrnuje:
• zpáteční economy letenka Praha – New York (business třída za příplatek)
• ubytování v hotelu Novotel na Times Square se snídaní
• vstupenky na zápasy NYR-BOS, NJD-CGY, NYI-DET
• vlak letiště – metro
• týdenní jízdenka na MHD
• služby delegáta

Rádi pro Vás zprostředkujeme doprovodný program – např. Sochu Svobody – výlet na Liberty Island a Ellis Island, Top of the Rock – výhled na Manhattan z vrcholu mrakodrapu nebo prohlídku Madison Square Garden. Budete mít také dostatek času na nákupy 🙂

Nenechte si ujít poslední možnost zažít Jaromíra Jágra v NHL a vidět ten nejlepší hokej. Dopřejte tento zážitek i Vašim dětem nebo obchodním partnerům a klientům!

V případě zájmu nebo pro dotazy či podrobnější informace, nás kontaktujte prosím, na vaclav@czechbusinessclub.cz nebo telefonicky 773 005 371. Počet míst je limitován, přihlašujte se, prosím, co nejdříve.